Одеса, вул. Рішельєвська, 54
Пн-Пт 10:00 - 19:00
Сб 10:00 - 16:00
Блог
Особливості реставрації наручних годинників
10.02.2021
Особливості реставрації наручних годинників
В майстерні по ремонту годинників Coreea можуть виконати реставрацію годинників - механічні, кварцові, настінні, настільні годинників будь-яких брендів і країн виробництва. Будьте уважні: при реставрації дуже важливо використовувати оригінальні запчастини того ж бренду або фірмовий аналог відповідного класу.  Коли потрібна реставрація Реставрація старого годинника - це послуга д..
Як вкоротити браслет на годиннику?
17.01.2021
Як вкоротити браслет на годиннику?
Який годинник можна вкорочувати Якщо мова йде про металевих браслетах, то працювати можна з будь-яким матеріалом і моделлю. Важливий лише кріпильний елемент, який з'єднує пластини між собою. Це може бути: Штифт - цілісна або розведена металева шпилька, яка має ущільнення на одному кінці для фіксації. З'єднання через пластини за допомогою L-Піна.  Гвинтовий штифт.  Як вкорочують б..
BLACK FRIDAY
25.11.2020
BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAYЗ 25 листопада по 2 грудня в магазині Correa діє BLACK FRIDAY. Знижка -20% на всі послуги з ремонту та товари.*Не поширюється на батарейки.Чекаємо за адресою: вул. Рішельєвська, 54.Посилання на магазин товарів: https://correa.com.uaЩо таке Чорна П'ятниця?(Black Friday)Чорна П'ятниця — остання п'ятниця листопада, в яку стартують великі розпродажі. Black Friday знаменує неофіційний почат..
Ми вiдкрилися!
24.06.2020
Ми вiдкрилися!
ВIДКРИВСЯ НОВИЙ МАГАЗИН МЕРЕЖI «CORREA» В ОДЕСI!  24 червня компанiя Correa вiдкрила новий сервіс з ремонту годинників в Одесi.   Запрошуємо усiх бажаючих! Для всiх гостей ми пiдготували приємні знижки на честь вiдкриття!    З 24 червня по 24 липня знижка -15% на товари при самовивозi та послуги з ремонту годинникiв.  Приходьте! У новому сервісі ви знайдете необхідн..
Вiдкриття нового сервісу в Одесi
24.06.2020
Вiдкриття нового сервісу в Одесi
ВIДКРИТЯ НОВОГО МАГАЗИНУ МЕРЕЖI «CORREA» В ОДЕСI!  24 червня компанiя Correa вiдкривае новий сервіс з ремонту годинників в Одесi.   Запрошуемо усiх бажаючих роздiлити з нами радiсть вiд цiеї подiї! Для всiх гостей ми пiдготували приємні знижки до 15% на товари та послуги з ремонту годинникiв.   Приходьте! У новому сервісі ви знайдете необходімний товар та послуслуги з ремонту годинників выс..